[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/_ads/BackLinksCom.php on line 38: file_get_contents(http://www.backlinks.com/engine.php?LinkUrl=http%3A%2F%2Fwww.phpbbturkiye.net%2Fozellestir%2F&Key=UM34-JUTD-9R8D&OpenInNewWindow=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 409 Conflict
phpBB3 özelleştir

Eklentiler

Bu bölümde phpBB3 için yapılan kod değişikliklerini ve eklentilerini bulacaksınız.

phpBB kendine has yetkilendirme/oturum yöntemlerini, veritabanı soyutlandırma katmanı ve tema sistemini kullanır. Burada bunları phpBB 3.0 için kendi değişiklerinizi nasıl meydana getireceğiniz ve kullanacağınıza ilişkin bilgiler bulabilirsiniz. phpBB 3.0 değişiklikleri genel olarak diğerleriyle uyum içinde değildir.

Eklenti geliştirme

Bu bölümde phpBB3 için kendi yaptığınız değişiklikleri nasıl kullanacağınız ile ilgili bilgileri bulacaksınız. Aynı zamanda yazmaya çalıştığınız bir eklenti için diğer eklenti yazarlarından öneri ve görüş alabilirsiniz.

Temalar

Bu bölümde phpBB3 için kendi temanızı nasıl oluşturacağınızı ve kullanacağınızı anlatan bilgileri bulabilirsiniz. Aynı zamanda phpBB3 stillerini indirebileceğiniz stil veritabanını da bulabilirsiniz.

phpBB'nin 3. sürümü PHP kodlarını HTML kodlarından ayrı tutan güçlü bir tema sistemi kullanmakta ve size tamamen kendi panonuzu istediğiniz yönde kullanma özgürlüğü tanımaktadır.


cron